• Ангурія (Антильський огірок)
  (На 100г.)
 • Калорії: 44
 • Білки (г.): 1.8
 • Вуглеводи (г.): 7.6
 • Жири (г.): 1.3
 • Ангурія (або Антильський огірок) - овоч, який відноситься до роду Огірків і вважається представником сімейства гарбузових. Його батьківщиною є тропічні і субтропічні райони Південної і Центральної Америки. Цю рослину культивують як овочеву культуру такі країни, як: США, Нова Зеландія, Ізраїль.

  Що таке Ангурія
  Антильський огірок, являє собою однорічну ліану, його довжина досягає шести метрів і має 3-4 красивих повзучих стебла. Стебла у Ангурії дуже тонкі і крихкі, з фігурним різьбленим листям зеленого кольору, з великою кількістю вусиків. На перший погляд нагадують листя кавуна. Зростає Антильський огірок на довгих плодоніжках і до моменту, коли у плодів настає насіннєва стиглість, їх колір стає жовтувато-оранжевий.

  Які плоди у ангурії
  Антильський огірок - це делікатесний продукт. Плоди мають подовжено-овальну форму, зеленого кольору з м'якими частими шипами. У довжину плоди Ангурії виростають до 9 см, діаметр плоду - 5 см, важить приблизно від 50 до 300 гр. М'якоть стиглих плодів набуває темнувато-зеленого кольору, а на смак вони нагадують огірок, трохи солодкі і терпкі. Плоди повністю дозрівають приблизно через два місяці після їх сходів. Пізніше цього терміну плоди стають неїстівними. Ця рослина завжди дає високий урожай, на одній рослині зав'язується до 50 плодів. Плодоносити починає з початку липня і до заморозків, плоди добре зберігаються і зберігають в собі корисні властивості.

  Вони можуть бути свіжими, солоними, маринованими. А якщо спробувати Ангурію в солоному вигляді, то можна зрозуміти, що за смаком їй немає рівних.

  Калорійність ангурії
  Калорійність ангурії становить близько 44 ккал на 100 грам продукту.

  Склад ангурії
  Рослина містить в своєму складі білки, жири, вуглеводи, багата на вітаміни В1, В2, В6, В9 і Р. Ангурія містить багато калію, містить залізо, марганець, цинк, мідь.

  Корисні властивості ангурії
  Ангурія містить в собі безліч корисних властивостей, як наприклад, сік цього плода діє як заспокійливий засіб, позбавляє від безсоння, корисний людям з серцево-судинними захворюваннями і захворюваннями шлунково-кишкового тракту, його використовують для профілактики і лікування туберкульозу, бронхіту, подагри.

  Рослина є гарним помічником для загоєння ран і опіків. Цей плід низькокалорійний, тому його корисно їсти під час дієти і тим людям, які схильні до ожиріння.

  Ангурія в кулінарії
  Ангурію вживають в сирому вигляді, а також застосовують для приготування салатів і для консервації. Використовують в якості прикраси і декору.